Zielone Sady Tarczyn ul.Miodowa - etap I

 

TRIVENTO II 1s

 

 

 

 

Inwestycja Zielone Sady jest podzielony na kilka etapów i pierwszym z nich będą dwa domy w zabudowie bliźniaczej zlokalizowane w centrum tętniącego życiem Tarczyna przy ulicy Miodowej.

Budynki połączone ze sobą garażami, co zapewnia najwyższy komfort prywatności, ciszy i swobody. Projekty to sympatyczne, niewielkie domy z poddaszem, oraz wbudowanymi garażami jednostanowiskowymi.

Na parterze proponujemy niewielki pokój, który może służyć, jako gabinet, salon z kominkiem, z otwartą kuchnią i aneksem jadalnym, łazienkę oraz pomieszczenie gospodarcze, przez które możemy dostać się bezpośrednio do garażu. Na piętro prowadzą schody (zabiegowe), tutaj mamy do dyspozycji obszerny przedpokój i cztery sypialnie. Dodatkowo oczywiście łazienka, a jedną z sypialni można zamienić na zawsze przydatną garderobę.

Projekt w myśl nowoczesności spełnia wszystkie funkcje domu energooszczędnego.

W standardzie otrzymacie Państwo ogrzewanie podłogowe i standardowe grzejnikowe. Dodatkowo w cenie oferujemy Państwu automatycznie otwieraną bramę garażową, podjazdy, tarasy i schody wyłożone kostką a wszystko otoczone nowoczesnym ogrodzeniem i zagospodarowanym ogródkiem.

Budynki do odbioru w stanie deweloperskim ze wszystkimi mediami, łącznie z systemem alarmowym.

  • Pow. użytkowa: 121,34 m²

  • Pow. zabudowy: 150,67 m²

  • Poddasze: użytkowe

  • Garaż: jednostanowiskowy

  • Rodzaj dachu: dwuspadowy

Lokalizacja Inwestycji Zielone Sady zadowoli każdego. W sąsiedztwie znajdziecie Państwo punkty usługowo-handlowe, szkoły, przedszkola prywatne i publiczne, ośrodki kultury i sportu.

Inwestycja gotowa do odbioru w III kwartale 2016r.

W PRZYPADKU ZAKUPU NIE PONOSZĄ PAŃSTWO KOSZTÓW 2% PODATKU, PONIEWAŻ ZAKUPU DOKONUJECIE BEZPOŚREDNIO OD FIRMY DEWELOPERSKIEJ.

TRIVENTO II 2

TRIVENTO II 3

TRIVENTO II 4